Ukryj spis treści

Okienko zadań

Okienko zadań umożliwia uzyskanie dostępu do zasobów SOLIDWORKS, bibliotek elementów wielokrotnego użycia, widoków do przeciągnięcia do arkuszy rysunku oraz innych przydatnych elementów i informacji.

Po otwarciu aplikacji SOLIDWORKS pojawia się Okienko zadań. Zawiera ono następujące karty:

Zasoby SOLIDWORKS Grupuje ona polecenia narzędzi Podstawowe funkcje, Społeczność oraz Zasoby online, a także Porada dnia.
Biblioteka projektu Części wielokrotnego użytku, złożenia i inneelementy włącznie z Operacjami z biblioteki
Eksplorator plików Duplikat aplikacji Windows Explorer na danym komputerze, a także Ostatnie dokumenty i Otwarte w SOLIDWORKS. Jeżeli dodano SOLIDWORKS Workgroup PDM, karta zmieni się na tab_File_Explorer_PDMWorks.gif.
Wyszukaj Wyniki operacji wyszukiwania.
Paleta widoków Obrazy standardowych widoków, widoków adnotacji, widoków przekroju i rozłożonych modeli (części arkusza blachy), do przeciągnięcia do arkusza rysunku.
Odzyskiwanie dokumentu Jeżeli w Narzędzia > Opcje > Opcje systemu > Kopie zapasowe/Odzyskaj włączona jest opcja autoodzyskiwania i system nieoczekiwanie przerwie czynność, odzyskane pliki pojawią się na tej karcie przy następnym uruchomieniu aplikacji.
Wyglądy, sceny i kalkomanie Biblioteka wyglądów, scen i kalkomanii.
Dostosowane właściwości Wprowadzanie dostosowanych właściwości w plikach SOLIDWORKS.
Udostępnianie do współpracy Aplikacja Udostępnianie do współpracy umożliwia zapisywanie danych w chmurze oraz współpracę z innymi osobami przy użyciu centralnej lokalizacji plików.
Społeczności 3DSwym Aplikacja 3DSwym pozwala łączyć się z członkami społeczności na potrzeby współpracy, zadawania pytań, odpowiadania na pytania i udostępniania informacji.
tab_Forum Forum SOLIDWORKS Przeglądaj Forum dyskusyjne SOLIDWORKS bezpośrednio z poziomu Okienka zadań.

Okienko zadań może znajdować się w następujących stanach:

  • Widoczne lub ukryte
  • Rozwinięte lub zwinięte
  • Przypięte lub odpięte
  • Dokowane lub ruchome


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Okienko zadań
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.