Ukryj spis treści

Dodawanie grup

 1. Utworzyć szkic.
 2. Kliknąć Człon konstrukcyjny (pasek narzędzi Konstrukcje spawane) lub Wstaw > Konstrukcje spawane > Człon konstrukcyjny.
 3. Dokonać wyborów w menedżerze właściwości PropertyManager, aby zdefiniować profil dla członu konstrukcyjnego.
 4. Aby utworzyć pierwszą grupę, wybrać serię segmentów na szkicu.

  Drugi wybrany segment określa typ tworzonej grupy.

  • Aby utworzyć przylegającą grupę, należy wybrać segment przylegający do pierwszego segmentu.
  • Aby utworzyć równoległą grupę, należy wybrać segment równoległy do pierwszego segmentu.

  Grupa1 pojawi się w Grupy. W obszarze Ustawienia identyfikatory wybranych ścieżek pojawią się w obszarze Segmenty ścieżki.

 5. Aby utworzyć kolejną grupę, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy w obszarze graficznym i wybrać Utwórz nową grupę lub w części Wybór kliknąć Nowa grupa.
 6. Wybrać drugi zestaw segmentów.

 7. Wybrać grupę w Grupy i zmienić jej atrybuty w części Ustawienia.
 8. Kliknąć i utworzyć dodatkowe człony konstrukcyjne, zgodnie z potrzebami.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Dodawanie grup
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.