Ukryj spis treści

Tworzenie powierzchni neutralnej

Można tworzyć powierzchnie neutralne, które są wyciągnięte z linii neutralnych, aby oddzielić rdzeń formy od gniazda. Utworzenie powierzchni neutralnej jest konieczne do utworzenia oprzyrządowania formy.

  1. W pliku części formy należy kliknąć Powierzchnie neutralne (pasek narzędzi Narzędzia do form) lub Wstaw > Formy > Powierzchnia neutralna .
  2. Dla Linii neutralnej wybrać operację linii neutralnej lub krawędzie formy.
  3. Dla Parametrów formy wybrać definicję powierzchni neutralnej.
  4. Dobrać parametry dla Powierzchni neutralnej.
  5. Wybrać Opcje i kliknąć .

    Powierzchnia neutralna pojawi się w folderze Obiekty powierzchni neutralnej , w folderze Obiekty powierzchniowe w drzewie operacji FeatureManager.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Tworzenie powierzchni neutralnej
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.