Ukryj spis treści

Tworzenie projektu złożenia opartego na układzie

W projekcie złożenia opartym na układzie można przełączać w obie strony pomiędzy metodami projektowania od góry w dół i od dołu w górę. Istnieje możliwość tworzenia, edytowania i usuwania części i bloków w dowolnym punkcie cyklu projektowania, bez jakichkolwiek ograniczeń związanych z historią działań. Jest to szczególnie użyteczne podczas stadium koncepcyjnego projektowania, kiedy to występują częste eksperymenty i zmiany w strukturze złożenia i komponentów.

Aby utworzyć układ, należy:

  1. Otworzyć nowe złożenie:
  2. W menedżerze właściwości PropertyManager Rozpocznij złożenie kliknąć Utwórz układ.

    Otwarty zostanie szkic trójwymiarowy (3D), a w drzewie operacji FeatureManager pojawi się Układ.

  3. Utworzyć elementy szkicu i zgrupować związane ze sobą elementy w bloki.
  4. Zamknąć bloki i szkic.

    Można utworzyć układ w istniejącym złożeniu, klikając Utwórz układ (pasek narzędzi Narzędzia układu).Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Tworzenie projektu złożenia opartego na układzie
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.