Ukryj spis treści

Ręczne wybieranie każdej krawędzi

Aby ręcznie wybrać każdą z krawędzi, należy:

 1. Kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać Wyczyść wybór.
 2. Wybrać krawędź.

  W obszarze graficznym pojawi się czerwona strzałka w punkcie końcowym krawędzi, wskazująca na możliwą kolejną krawędź, a w menedżerze właściwości PropertyManager pojawią się narzędzia wyboru.

 3. W menedżerze właściwości PropertyManager kliknąć narzędzia wyboru zgodnie z wymaganiami, aż do zakończenia łańcucha krawędzi:

  Dodaj wybraną krawędź PM_add_selected_edge.gif Dodaje krawędź wskazywaną przez czerwoną strzałkę do elementu Krawędzi.
  Można nacisnąć Można nacisnąć zamiast zamiast PM_add_selected_edge.gif.
  Wybierz następną krawędź PM_reverse_direction_circ.gif Powoduje zmianę czerwonej strzałki, aby wskazywała na inną możliwą następną krawędź.
  Można nacisnąćN zamiast Wybierz następną krawędźPM_reverse_direction_circ.gif.
  Powiększyć wybraną krawędź hide_show.png Powiększa obszar wybranej krawędzi.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Ręczne wybieranie każdej krawędzi
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.