Ukryj spis treści

Konfigurowanie dostosowanych właściwości

Dostosowane właściwości można konfigurować w oknie dialogowym Modyfikuj konfiguracje.

Dostosowane właściwości można również konfigurować na karcie Specyficzne dla konfiguracji w oknie dialogowym Podsumowanie. Należy uzyskać dostęp do okna dialogowego klikając Plik > Właściwości.
 1. W dolnej części okna dialogowego Modyfikuj konfiguracje, kliknąć Ukryj/pokaż dostosowane właściwości .

  Pojawi się kolumna Dostosowane właściwości. Pojawią się podkolumny dla właściwości, które są już skonfigurowane. Jeżeli model nie zawiera skonfigurowanych właściwości, pojawi się kolumna Nowa właściwość.

 2. Aby skonfigurować inne istniejące właściwości, należy kliknąć w górnej części kolumny Dostosowane właściwości, należy wybrać jedną lub kilka właściwości i kliknąć w pustym miejscu okna dialogowego.

  Dodana zostanie kolumna dla każdej wybranej właściwości.

 3. Aby dodać nową właściwość, należy:
  1. Kliknąć w górnej części kolumny Dostosowane właściwości i wybrać **Nowa właściwość na dole listy.
  2. Kliknąć w pustym miejscu okna dialogowego.

   Pojawi się kolumna Nowa właściwość.

  3. W nagłówku kolumny kliknąć prawym przyciskiem myszy Nowa właściwość i kliknąć Zmień nazwę.
  4. Wpisać nazwę i nacisnąć klawisz Enter.
 4. Aby zmienić wartości właściwości, należy kliknąć w komórce i wpisać je.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Konfigurowanie dostosowanych właściwości
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.