Ukryj spis treści

Używanie Szybkiego szkicu

Szybki szkic pozwala na wybranie ścian planarnych lub płaszczyzn i rozpoczęcie szkicowania przy użyciu dowolnego aktywnego narzędzia szkicowania. Przejście do każdej ściany planarnej powoduje utworzenie płaszczyzny i otwarcie szkicu. Narzędzia szkicu można zmieniać w trakcie pracy.

Aby użyć szybkiego szkicu, należy:

  1. Przy otwartym modelu wybrać kartę Szkic i kliknąć Szybki szkicTool_RapidSketch_Sketch.gif lub Szybki szkicTool_RapidSketch_Sketch.gif (pasek narzędzi Szkic).
  2. Wybrać narzędzie szkicu.
  3. Umieścić wskaźnik na ścianie planarnej lub płaszczyźnie, aby rozpocząć szkicowanie.

    RapidSketch_01.gif
    RapidSketch_02.gif

    Wideo: Używanie RapidSketchWyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Używanie Szybkiego szkicu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.