Ukryj spis treści

Przenoszenie komponentów wirtualnych

Komponenty wirtualne można przenosić w hierarchii drzewa operacji FeatureManager. Istniejące odniesienia są ignorowane i następuje zmiana nazwy komponentu.

Aby przenieść komponent wirtualny, należy:

 1. W drzewie operacji FeatureManager:
  1. Rozwinąć podzespół zawierający komponent wirtualny.
  2. Wybrać komponent wirtualny, przeciągnąć go w górę lub w dół i upuścić, gdy wskaźnik zmieni się na fm_reorg_assembly.png.

  Oprogramowanie wyświetli ostrzeżenie, że w przypadku przeniesienia komponentu do innego złożenia, zmieniona zostanie jego nazwa, a połączenia z pierwotnym komponentem zostaną przerwane.

  Komunikat ten można wygasić wybierając Nie pytaj ponownie, jeżeli wiadomo, że zawsze będzie wybierana odpowiedź domyślna. Aby przywrócić wygaszony komunikat, kliknąć Narzędzia > Opcje > Opcje systemu > Komunikaty/Błędy/Ostrzeżenia i w obszarze Odrzucone komunikaty wybrać komunikat, który ma zostać przywrócony.

 2. Kliknąć OK.

  Pojawi się okno dialogowe Edycja struktury złożenia. Informuje ono, że wiązanie Ustalone komponentu zostanie usunięte, a jego szkic w kontekście znajdzie się poza kontekstem.

 3. Kliknąć Przenieś.

  Nazwa komponentu zostanie zmieniona odzwierciedlając, że jest to teraz komponent innego złożenia.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Przenoszenie komponentów wirtualnych
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.