Ukryj spis treści

Zapisywanie nowych komponentów w kontekście

Można określić domyślne zachowanie dla zapisywania nowych komponentów w kontekście.

Można zapisywać nowe komponenty w kontekście jako:
Pliki zewnętrzne Nowy komponent posiada swój własny plik części lub złożenia, tak więc może być modyfikowany odrębnie od złożenia.
Komponenty wirtualne Nowy komponent jest zapisywany wewnętrznie w pliku złożenia jako komponent wirtualny.

Aby określić domyślne zachowanie podczas zapisywania, należy:

  1. Kliknąć (pasek narzędzi Standard) lub Narzędzia > Opcje .
  2. Na karcie Opcje systemu, kliknąć Złożenia.
  3. Zaznaczyć lub odznaczyć Zapisz nowe komponenty do plików zewnętrznych.
  4. Kliknąć OK.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Zapisywanie nowych komponentów w kontekście
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.