Ukryj spis treści

Testowanie sprzętu

Można przetestować wydajność oprogramowania SOLIDWORKS na swoim komputerze i porównać ją z wydajnością innych klientów SOLIDWORKS. Z wyników testu można się dowiedzieć, jak skuteczny jest sprzęt względem spodziewanych wskaźników.

Nie uruchamiać aplikacji podczas testu wskaźników.

Przewidywany czas testowania komputera to 30 minut. Więcej informacji o testowaniu można uzyskać po kliknięciu www.solidworks.com/benchmarks.

Aby przetestować wydajność oprogramowania SOLIDWORKS na swoim komputerze, trzeba:

  1. zamknąć wszystkie aplikacje i zrestartować komputer.
  2. Przed otwarciem dowolnej aplikacji z menu Windows Start kliknąć Wszystkie programy > SOLIDWORKSwersja > SOLIDWORKS Narzędzia > SOLIDWORKS Test wydajności.
  3. W oknie dialogowym SOLIDWORKS Test wydajności przeczytać instrukcje i kliknąć Start.
  4. Wykonać wszystkie monity pojawiające się do ukończenia testowania.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Testowanie sprzętu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.