Ukryj spis treści

Zmiana orientacji wymiarów DimXpert

Aby zmienić orientację wymiaru, należy posłużyć się menu podręcznym.

  • Kliknąć prawym przyciskiem myszy na wymiarze, wybierz Wybierz widok adnotacji i wybrać nowy widok z menu podręcznego.    Opcje:

    • Określony widok adnotacji.
    • Nieprzypisane elementy. Patrz: Adnotacje trójwymiarowe (3D).
    • Poprzez wybór (Dla tolerancji położenia i kształtu dołączonych do planarnych i konturowych powierzchni). Wyświetla menedżera właściwości PropertyManager Orientuj adnotację. Wybrać płaszczyznę lub ścianę planarną i kliknąć .

W tym przykładzie wybierzmy Przód z menu podręcznego, aby umieścić wymiar na widoku adnotacji Przód.

Konieczna jest możliwość zorientowania wymiaru równolegle do odpowiedniej płaszczyzny.
Można również użyć narzędzia Edytuj widok adnotacji aby przenieść adnotacje z różnych płaszczyzn i orientacji do jednego widoku adnotacji.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Zmiana orientacji wymiarów DimXpert
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.