Ukryj spis treści

Łączenie wymiarów rozmiaru z tolerancją położenia i kształtu

Aby połączyć wymiary rozmiaru i tolerancje położenia i kształtu, należy:

  1. Otworzyć model z wymiarami rozmiaru i tolerancjami położenia i kształtu do połączenia. Na przykład można połączyć trzy wymiary w jeden.

  2. Ctrl + wybrać dwa wymiary rozmiaru od lewej do prawej strony.
  3. Kliknąć prawym przyciskiem myszy i kliknąć Połącz wymiar.    Wymiary zostaną połączone w jeden w miejscu ostatniego wybranego wymiaru, a liczba wystąpień zostanie automatycznie dodana.

    Kiedy łączymy tylko tolerancje położenia i kształtu, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy i kliknąć Połącz tolerancję położenia i kształtu. Kiedy łączymy tolerancje położenia i kształtu, zastosowane symbole, tolerancje i bazy pomiarowe muszą być takie same.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Łączenie wymiarów rozmiaru z tolerancją położenia i kształtu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.