Ukryj spis treści

Tworzenie szablonu kalkulacji kosztów z ograniczonym prawem dostępu

Można utworzyć szablon kalkulacji kosztów z ograniczonym prawem dostępu i udostępnić go innym użytkownikom. Szablony z ograniczonym dostępem można wybrać w okienku zadań Costing, ale nie można ich wyświetlić ani edytować w Edytorze szablonu kalkulacji kosztów.

Aby utworzyć szablon kalkulacji kosztów z ograniczonym prawem dostępu dla części, należy:

 1. Aby otworzyć szablon kalkulacji kosztów, należy:
  • W menu Start Windows kliknąć Wszystkie programy > SOLIDWORKS wersja > SOLIDWORKS Narzędzia > Edytor szablonu kalkulacji kosztów wersja.
  • Po otwarciu części:
   1. Kliknąć Costing tool_costing_tools.gif (pasek narzędzi Narzędzia lub karta Oceń na menedżerze poleceń CommandManager) lub Narzędzia > Aplikacje SOLIDWORKS > Kalkulacja kosztów .
   2. W okienku zadań Costing wybrać szablon do zapisania, a następnie kliknąć Uruchom edytor szablonu.
 2. W aplikacji Edytorze szablonu kalkulacji kosztów po otwarciu szablonu należy kliknąć Zapisz Zapisz standardowe > Zapisz z ograniczonym dostępem do kopiowania .

  Konieczne może być kliknięcie Zapisz jako Tool_Save_As_Standard .gif zamiast Zapisz Zapisz standardowe .

 3. W oknie dialogowym Zapisz jako wpisać nazwę w polu Nazwa pliku i kliknąć Zapisz.

  Szablon zostanie zapisany jako zabezpieczony plik .zip.

 4. Zamknąć Edytor szablonu kalkulacji kosztów.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Tworzenie szablonu kalkulacji kosztów z ograniczonym prawem dostępu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.