Ukryj spis treści

Tworzenie operacji wyciągnięcia

Aby utworzyć operacje wyciagnięcia, należy:

 1. Utworzyć szkic. Można użyć szkicu profilu zamkniętego lub otwartego. Dla wycięć szkice otwartych profili są ważne tylko dla końcowych warunków Nieprzelotowe lub Przez wszystko.
 2. Kliknąć jedno z narzędzi wyciągnięcia:

  Wyciągnięcie dodania/bazy na pasku narzędzi Operacje lub kliknąć Wstaw > Dodanie/baza > Wyciągnięcie
  Wyciągnięcie wycięcia na pasku narzędzi Operacje lub kliknąć Wstaw > Wytnij > Wyciągnięcie
  Wyciągnięta powierzchnia na pasku narzędzi Powierzchnie lub kliknąć Wstaw > Powierzchnia > Wyciągnięcie

 3. Ustawić opcje menedżera właściwości PropertyManager.

  Aby utworzyć wyciągnięcie w obie strony od płaszczyzny szkicu, w menedżerze właściwości PropertyManager, w obszarze Kierunek 1, wybrać Przez wszystko - obie strony. Aby utworzyć wyciągnięcie jako operację cienkiej ścianki, należy w menedżerze właściwości PropertyManager ustawić opcje w części Cienkie ścianki. Przy przeciąganiu manipulatora celem ustawienia rozmiaru, pojawi się linijka Instant3D umożliwiająca ustawienie dokładnych wartości.

 4. Kliknąć PM_OK.gif.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Tworzenie operacji wyciągnięcia
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.