Ukryj spis treści

Tworzenie badań dostępu oświetlenia słonecznego

Badania dostępu oświetlenia słonecznego umożliwiają symulowanie zmiany w czasie oświetlenia słonecznego zastosowanego do modelu. Aby utworzyć badanie dostępu oświetlenia słonecznego, należy najpierw dodać oświetlenie słoneczne do modelu.

Aby utworzyć badanie dostępu oświetlenia słonecznego, należy:

 1. W części lub złożeniu wybrać kartę Badania ruchu (w dolnej części obszaru graficznego).
 2. Kliknąć Kreator animacji Tool_Animation_Wizard.gif (pasek narzędzi MotionManager).
 3. W kreatorze wybrać Badanie dostępu oświetlenia słonecznego i kliknąć Dalej.
 4. Wybrać typ badania dostępu oświetlenia słonecznego:
  Opcja Opis
  Stała data, zmienna godzina Wyświetla ruch słońca w podanym zakresie godzin w określonym dniu.
  Stała godzina, zmienna data Wyświetla ruch słońca o określonej godzinie w podanym zakresie dat.
 5. Wypełnić pozostałe pola w kreatorze i kliknąć Zakończ.
 6. Aby uruchomić badanie, po utworzeniu badania kliknąć Odtwórz od początku Tool_Play_From_Start.gif (pasek narzędzi MotionManager).

  Szybkość animacji zależy od ustawień. Po odtworzeniu animacji raz, można przeciągnąć linię czasu, aby wyświetlić zmiany w cieniach spowodowane poruszaniem się słońca.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Tworzenie badań dostępu oświetlenia słonecznego
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.