Ukryj spis treści

Edytowanie makra

Zarejestrowane makro można edytować lub debugować.

Aby poddać makro edycji, należy:

  1. Kliknąć Edytuj makro tool_Edit_Macro.gif (pasek narzędzi Makro) lub Narzędzia > Makro > Edytuj .

    Makro już edytowane można wybrać bezpośrednio z menu, klikając Narzędzia > Makro . W tym menu wyświetlana jest lista ostatnich dziewięciu edytowanych makr.

  2. W oknie dialogowym wybrać plik makro (.swp) i kliknąć Otwórz.

    Możemy również edytować pliki .swb. Plik .swb po uruchomieniu lub edycji jest automatycznie konwertowany na plik .swp.

  3. Edycja makro. (Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy użyć pomocy w edytorze makro.)


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Edytowanie makra
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.