Ukryj spis treści

Tryb pełnego ekranu

Tryb pełnego ekranu ukrywa menu, pasek stanu i drzewo operacji FeatureManager, aby udostępnić większy obszar graficzny.

Kontroluje on widoczność wspomnianych obszarów odrębnie od trybu normalnego.

Aby uzyskać dostęp do trybu pełnego ekranu, należy:

 • Kliknąć Widok pełnego ekranu Tool_Full_Screen_View_Standard.gif (pasek narzędzi Standard) lub Widok > Pełny ekran.

  Poniższe klawisze funkcyjne przełączają widoczność:

  Opcja Opis
  F9 Drzewo operacji FeatureManager
  F10 Wszystkie paski narzędzi
  F11 Tryb pełnego ekranu

  Aby uzyskać dostęp do menu w trybie pełnego ekranu, umieścić wskaźnik w górnej części ekranu.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Tryb pełnego ekranu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.