Ukryj spis treści

Nowe makro

Nowe makro można utworzyć na pasku narzędzi Makro lub w menu Narzędzia, a następnie zaprogramować je w aplikacji edycji makr.

Tworzenie nowego makra różni się od rejestrowania makra. Po utworzeniu nowego makra można je zaprogramować bezpośrednio w aplikacji edycji makr takiej jak Microsoft Visual Basic. Po zarejestrowaniu makra tworzymy je w ramach oprogramowania SOLIDWORKS.

Aby utworzyć nowe makro, należy:

  1. Kliknąć Nowe makroTool_New_Macro.gif (pasek narzędzi Makro) lub kliknąć Narzędzia > Makro > Nowe.
  2. Wpisać nazwę pliku.
  3. Kliknąć Zapisz.

    Aplikacja edycji makr otwiera nowe makro w celu jego zaprogramowania.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Nowe makro
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.