Ukryj spis treści

Usuwanie z części informacji o kosztach

Informacje o kosztach usuwa się z części, gdy plik wysyła się do współpracownika lub klienta bez danych dotyczących powiązanych kosztów.

Aby usunąć informacje o kosztach, należy zapisać kopię części bez danych dotyczących kosztów. Ta nowa kopia nie jest związane z montażem (jeżeli została ona pierwotnie związana z montażem). Na przykład w programie SOLIDWORKS Enterprise PDM nowa kopia nie odwołuje się montażu.

  1. Kliknąć Costingtool_costing_tools.gif (pasek narzędzi Narzędzia lub karta Oceń na menedżerze poleceń CommandManager), i oszacować koszt części.
  2. Zapisać część.
  3. Kliknąć Zapisz jakoTool_Save_As_Standard.gif (pasek narzędzi Standard) lub Plik > Zapisz jako.
  4. W oknie dialogowym wybrać polecenie Zapisz bez danych kalkulacji kosztów Costing.

    Do nazwy pliku dołączony jest ciąg znaków _nocost, a Opis zmienia się na Zapisz bez danych kalkulacji kosztów Costing.

  5. Kliknąć Zapisz.

    Część zapisana jest jako kopia bez informacji o kosztach.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Usuwanie z części informacji o kosztach
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.