Ukryj spis treści

Zapisywanie zmian w oknie dialogowym Modyfikuj konfiguracje

Można zapisać utworzoną tabelę i wprowadzone zmiany w oknie dialogowym Modyfikuj konfiguracje. Podczas zapisywania tabeli, zmiany zostaną zastosowane do modelu. Można również zastosować zmiany bez zapisywania tabeli.

 1. Aby zapisać bieżący widok tabeli i zastosować zmiany do modelu, należy kliknąć Zapisz widok tabeli . Dla nowych tabel, należy wpisać nazwę w polu tekstowym przed zapisaniem.

  Tabela zostanie zapisana w folderze Tabele na karcie menedżera konfiguracji ConfigurationManager . Nowe konfiguracje pojawią się na karcie menedżera konfiguracji ConfigurationManager. Zmiany zostaną uwzględnione w istniejących konfiguracjach.

 2. Aby zastosować zmiany do modelu bez zapisywania widoku tabeli, należy wykonać jedną z czynności:
  • Kliknąć Zastosuj, aby zastosować zmiany do modelu, lecz pozostawić otwarte okno dialogowe.
  • Kliknąć OK, aby zastosować zmiany do modelu i zamknąć okno dialogowe.

  Nowe konfiguracje pojawią się na karcie menedżera konfiguracji ConfigurationManager. Zmiany zostaną uwzględnione w istniejących konfiguracjach.

 3. Kliknąć Anuluj, aby zamknąć okno dialogowe bez stosowania zmian.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Zapisywanie zmian w oknie dialogowym Modyfikuj konfiguracje
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.