Ukryj spis treści

Określanie konfiguracji komponentu w złożeniu

Jeżeli dany komponent (indywidualna część albo podzespół) posiada więcej niż jedną konfigurację, to można określić, która z konfiguracji ma zostać użyta dla każdego z wystąpień w złożeniu.

Możemy określić którą konfigurację chcemy użyć dla kilku komponentów na raz jeżeli komponenty mają konfiguracje o tej samej nazwie.

Można także określić pewne właściwości specyficzne dla konfiguracji tego komponentu.

Aby określić konfiguracje komponentów i właściwości specyficzne dla konfiguracji:

  1. Kliknąć prawym przyciskiem myszy komponent i wybrać Właściwości komponentu .

    Aby określić konfiguracje dla więcej niż jednego komponentu, należy przytrzymać klawisz Ctrl i wybrać komponenty, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać Właściwości komponentu . Właściwości, które są wspólne dla wszystkich wybranych komponentów pojawią się w oknie dialogowym.

  2. Ustawić opcje w oknie dialogowym Właściwości arkusza i kliknąć OK.
Można również kliknąć komponent prawym przyciskiem myszy i wybrać Konfiguruj komponent, aby skonfigurować konfigurację komponentu.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Określanie konfiguracji komponentu w złożeniu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.