Ukryj spis treści

Sąsiadująco w poziomie - Sąsiadująco w pionie

Rozmieszcza okna otwartych dokumentów SOLIDWORKS tak, by były wszystkie widoczne.

Jeżeli otwartych jest wiele dokumentów SOLIDWORKS, rozmieszczanie na ekranie odbywa się zarówno w pionie, jak i w poziomie. Zminimalizowane ikony dokumentu nie są układane sąsiadująco.

Aby rozmieścić okna dokumentów SolidWorks, należy:

  • Kliknąć Sąsiadująco w poziomieTool_Tile_Horizontally_Standard.gif (pasek narzędzi Standard) lub Okno > Sąsiadująco w poziomie aby wyświetlić okna poziomo na ekranie.
  • Kliknąć Sąsiadująco w pionieTool_Tile_Vertically_Standard.gif (pasek narzędzi Standard) lub Okno > Sąsiadująco w pionie, aby wyświetlić okna pionowo na ekranie.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Sąsiadująco w poziomie - Sąsiadująco w pionie
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.