Ukryj spis treści

Wstawianie obrazów w tabelach bloku tytułowego

Można wstawiać logotypy firmowe lub inne obrazy w tabeli bloku tytułowego. Wstawiony obraz jest skojarzony z tabelą tak, że jest on odpowiednio aktualizowany przy przesuwaniu, powiększaniu/pomniejszaniu lub zmienianiu rozmiaru tabeli.

Aby wstawić obraz do tabeli bloku tytułowego, należy:

 1. Kliknąć prawym przyciskiem myszy w tabeli i kliknąć Wybierz > Tabela.
 2. Kliknąć Wstaw > Obiekt.
 3. W oknie dialogowym Wstaw obiekt:
  1. Kliknąć Utwórz z pliku.
  2. Kliknąć Przeglądaj, przejść do pliku, wybrać go i kliknąć Otwórz.
  3. Kliknąć Połącz, a następnie kliknąć OK.

  Obraz zostanie dołączony do punktu zakotwiczenia w lewym górnym narożniku tabeli.

 4. Przeciągnąć obraz, aby zmienić jego pozycję w tabeli.
 5. Przeciągnąć uchwyty obrazu, aby zmienić jego rozmiar.

  Po ustaleniu rozmiaru obrazu względem tabeli, rozmiar ten jest regulowany proporcjonalnie w przypadku zmiany rozmiaru tabeli poprzez otwarcie menedżera właściwości PropertyManager i użycie formantu Skalowanie tabeli bloku tytułowego.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Wstawianie obrazów w tabelach bloku tytułowego
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.