Ukryj spis treści

Ładowanie modeli do 3D ContentCentral

Modele można ładować do 3D ContentCentral bezpośrednio z okna dialogowego Configuration Publisher.

W 3D ContentCentral, użytkownicy końcowi budują żądaną konfigurację wykorzystując utworzony dostosowany menedżer właściwości PropertyManager. Podczas pobierania modelu, zawiera on tylko konfigurację przez nich określoną.

Przed załadowaniem modelu, konieczne jest posiadanie konta Usług dostawcy w 3D ContentCentral. Konta Usług dostawcy są nieodpłatne.

Aby załadować model, należy:

  1. W oknie dialogowym Configuration Publisher kliknąć Załaduj do 3D ContentCentral.
  2. Kliknąć Tak, aby potwierdzić zapisanie modelu.
  3. W oknie dialogowym Załaduj do 3D ContentCentral zalogować się do swojego konta i postępować zgodnie z instrukcjami pochodzącymi z 3D ContentCentral.

    Model wraz z dostosowanym menedżerem właściwości PropertyManager zostanie załadowany do 3D ContentCentral.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Ładowanie modeli do 3D ContentCentral
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.