Ukryj spis treści

Wyniki aktywacji produktu SOLIDWORKS

Ten ekran wyświetla wyniki czynności aktywowania produktu SOLIDWORKS (aktywowania, transferowania lub pokazywania licencji).

Wynik

W przypadku aktywowania lub transferowania licencji, Wynik informuje o powodzeniu lub niepowodzeniu danej czynności.

W przypadku pokazywania aktywowanych licencji (kliknięto Pomoc > Pokaż licencje w SOLIDWORKS, aby wyświetlić ten ekran), nie pojawia się żaden Wynik.

Obecnie aktywowane produkty

Jeżeli dokonano aktywowania lub transferowania licencji, lista Obecnie aktywowane produkty wyświetla wszystkie licencje, które zostały aktywowane podczas tej sesji:
  • Jeżeli wykonywane jest aktywowanie licencji, pojawią się wszystkie produkty SOLIDWORKS, które zostały z powodzeniem aktywowane w tej sesji.
    Na liście tej pojawiają się tylko te produkty, które zostały aktywowane podczas tej sesji. Nie są wyświetlane żadne produkty, które mogły zostać aktywowane wcześniej. Aby zobaczyć wszystkie produkty aktywowane na danym komputerze, należy zamknąć ten ekran i kliknąć Pomoc > Pokaż licencje w SOLIDWORKS.
  • Jeżeli wykonywane jest transferowanie licencji, lista ta jest pusta (ponieważ żadne licencje SOLIDWORKS nie zostały aktywowane podczas tej sesji).

Jeżeli wykonywane jest pokazywanie aktywowanych licencji, lista Obecnie aktywowane produkty wyświetla wszystkie licencje, które są aktualnie aktywowane w danym komputerze.

Przyłącz się do społeczności SOLIDWORKS

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w programie Usług subskrypcji społeczności użytkowników SOLIDWORKS, prosimy kliknąć Przyłącz się teraz!

Szczegóły dotyczące przyłączania się do społeczności użytkowników SOLIDWORKS, patrz www.solidworks.com.

Jak postępować

W przypadku aktywowania lub transferowania licencji, należy kliknąć Zakończ, aby zamknąć Aktywację produktu SOLIDWORKS. Można kliknąć Wstecz, aby przetworzyć inne licencje produktu SOLIDWORKS.

W przypadku pokazywania aktywowanych licencji, kliknąć OK, aby zakończyć.
Nie ma przycisku Wstecz, dlatego aby aktywować lub transferować licencje, należy zamknąć ten ekran i kliknąć Pomoc > Aktywuj licencje lub Pomoc > Transferuj licencje w SOLIDWORKS.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Wyniki aktywacji produktu SOLIDWORKS
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.