Ukryj spis treści

Koła zębate

Notatki dotyczące kół zębatych w SOLIDWORKS Toolbox:

  • Koła zębate Toolbox są jedynie reprezentacją dla celów projektowych. Nie są to rzeczywiste koła zębate o zębach ewolwentowych, które mogą być użyte do celów produkcyjnych.
  • Koło zębate muszą mieć mniej niż 1000 zębów.

Koła zębate w standardzie GB

Administratorzy Toolbox mogą uwzględniać koła zębate standardu GB w Toolbox.

Aby uwzględnić koła zębate standardu GB w Toolbox, należy:
  1. W menu Windows Start kliknąć Wszystkie programy > SOLIDWORKS wersja > Narzędzia SOLIDWORKS > Ustawienia Toolbox.
  2. Na stronie Konfiguruj sprzęt kliknąć GB, Przeniesienie napędu i Koła zębate.
  3. Wybrać żądane koła zębate GB i usunąć zaznaczenie niepotrzebnych.
  4. Zamknąć Ustawienia Toolbox.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Koła zębate
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.