Ukryj spis treści

SOLIDWORKS Workgroup PDM i SOLIDWORKS Explorer

Workgroup PDM i SOLIDWORKS Explorer współpracują, aby zapewnić łatwe zarządzanie plikami.

Dostępne jako dodatek w SOLIDWORKS Professional oraz SOLIDWORKS Premium.

Program Workgroup PDM umożliwia zarządzanie danymi produktu (Product Data Management, PDM) i działa w środowisku SOLIDWORKS lub jako aplikacja autonomiczna w SOLIDWORKS Explorer. Workgroup PDM kontroluje projekty używając procedur wyewidencjonowania, zaewidencjonowania, kontroli poprawek i innych zadań administracyjnych.

SOLIDWORKS Explorer jest narzędziem do zarządzania plikami przeznaczonym do wykonywania zadań takich jak zmiana nazwy, zastępowanie i kopiowanie plików SOLIDWORKS. Można wyświetlać odniesienia dokumentu, wyszukiwać dokumenty z użyciem różnorodnych kryteriów oraz wyświetlać listy wszystkich miejsc, w których dany dokument jest używany.

Workgroup PDM może być używany osobno lub łącznie z aplikacją SOLIDWORKS. SOLIDWORKS Explorer może być używany osobno lub łącznie z aplikacją SOLIDWORKS i osobno lub łącznie z dodatkiem Workgroup PDM.

Aby uzyskać więcej informacji, należy zapoznać się z tematami pokrewnymi.

Workgroup PDM dla komputerów klienckich SOLIDWORKS
  • Zwany również klientem SOLIDWORKS
  • Uruchamiany w środowisku SOLIDWORKS
  • Wymaga aplikacji SOLIDWORKS
  • Wymaga licencji (zawarta w SOLIDWORKS Professional i SOLIDWORKS Premium)
Workgroup PDM Contributor
  • Zwany również klientem SOLIDWORKS Explorer
  • Uruchamia autonomiczną aplikację, kiedy Workgroup PDM jest dodany do SOLIDWORKS Explorer
  • Nie wymaga aplikacji SOLIDWORKS
  • Wymaga licencji (zawarta w SOLIDWORKS Professional i SOLIDWORKS Premium)
SOLIDWORKS Explorer...
  • Nie wymaga aplikacji SOLIDWORKS
  • Nie wymaga licencji


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   SOLIDWORKS Workgroup PDM i SOLIDWORKS Explorer
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS Workgroup PDM 2016 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.