Ukryj spis treści

Analiza kontaktowa

Ustawienia kontaktu opisują interakcje pomiędzy granicami części, które początkowo stykają się lub wchodzą w kontakt podczas obciążania. Funkcja kontaktu jest dostępna w dokumentach złożeń i części wieloobiektowych. Kontakty są dostępne dla badań statycznych, częstotliwości, wyboczenia, termicznych, nieliniowych, dynamicznych i testu upuszczenia. W drzewie badania Simulation pojawia się ikona Połączenia nad ikoną Umocowania . Dowolna zmiana warunków kontaktu wymaga ponownego utworzenia siatki modelu. W przypadku uruchomienia badania, oprogramowanie automatycznie dokona ponownego utworzenia siatki.

Menu prawego przycisku myszy dla ikony Połączenia zawiera następujące opcje kontaktu:

  • Zestaw kontaktowy
  • Kontakt komponentu


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Analiza kontaktowa
*Komentarz:  

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2016 SP05

Funkcja wyszukiwania w obrębie pomocy w sieci Web jest w fazie testowania Beta i możliwe jest że użytkownicy napotkają okresowe opóźnienia lub przerwy w działaniu. Są to normalne zachowania w fazie testów Beta i w żadnym razie nie powodują odpowiedzialności firmy Dassault Systèmes SolidWorks Corporation ani jej licencjodawców. Tematy w obrębie pomocy internetowej nie są tematami Beta; dokumentują one SOLIDWORKS 2016 SP05.

Aby wyłączyć pomoc SOLIDWORKS w sieci Web i użyć pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy napotkane w interfejsie lub wyszukiwaniu pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z reprezentantem lokalnej pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące indywidualnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie indywidualnego tematu.