Ukryj spis treści

Weryfikacja adnotacji

W Weryfikacja adnotacji, na karcie kliknąć dowolną z poniższych opcji, aby dodać ją do wymogów Generatora weryfikatora:

Styl strzałki – weryfikacja adnotacji

Należy wybrać style strzałki w oparciu o rozmiary, przytwierdzenia itp., aby oszacować strzałki w obszarze graficznym.

Użyj ustawień dokumentu Zapewnia, że style są zgodne z:
  • Ustawieniami określonymi w Narzędzia > Opcje > Właściwości dokumentu > Adnotacje dla krawędzi, wierzchołków, ścian, powierzchni lub niezwiązanych parametrów.
  • Ustawieniami określonymi przez użytkownika w innej weryfikacji walidacji.

Styl czcionki

Należy wybrać ustawienia czcionki adnotacji w oparciu o styl, efekty itp., aby oszacować czcionki w obszarze graficznym.

Użyj ustawień dokumentu Zapewnia zgodność styli z tymi, które określono tu: Narzędzia > Opcje > Właściwości dokumentu > Adnotacje.

Baza pomiarowa tolerancji położenia i kształtu

Identyfikuje symbole tolerancji położenia i kształtu, dla których nie występują symbole bazy pomiarowej.

Sprawdzanie pisowni

Opcja Sprawdzanie pisowni analizuje wpisy w Adnotacjach , szukając błędów pisowni.

Na przykład:

Nazwa parametru Uwagi
Sprawdzanie pisowni Notetka
róznica
widek

Aby skorygować błędy pisowni, należy:

Dwukrotnie kliknąć adnotację w obszarze graficznym, aby edytować adnotację w aplikacji SOLIDWORKS i skorygować błąd.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Weryfikacja adnotacji
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2018 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.