Ukryj spis treści

Weryfikacja dokumentu złożenia

W Weryfikacja dokumentu złożenia, na karcie kliknąć dowolną z poniższych opcji, aby dodać ją do wymogów Generatora weryfikatora:

Materiał komponentu

Należy wybrać bazę danych materiałów oraz materiały, aby oszacować komponent.

Ostrzeżenia błędów wiązania

Identyfikuje wiązania, dla których występują błędy przebudowy lub ostrzeżenia.

Nieruchome części

  1. Należy wybrać Wyklucz, Lista, Zakres lub symbol porównania dla operatora, aby oszacować dokument.
  2. Wpisać jedną wartość lub wiele wartości rozdzielonych przecinkami w części Liczba nieruchomych części, aby dokonać oszacowania.
Na przykład: załóżmy, że wybraliśmy opcję Lista i ustawiliśmy Liczbę nieruchomych części na 4, 7, 9, 12. Podczas oszacowywania dokumentu, jeżeli liczba nieruchomych części wynosi 4, to wynik weryfikacji jest pozytywny. Jeżeli liczba nieruchomych części wynosi 5, to wynik weryfikacji jest negatywny. Załóżmy jednak, że wybrano opcję Wyklucz i ustawiono Liczbę nieruchomych części na 4, 7, 9, 12. Jeżeli liczba nieruchomych części wynosi 5, to wynik weryfikacji jest pozytywny.

Odniesienia zewnętrzne

Należy określić typy zewnętrznych odniesień, aby oszacować dokument.

Wygaszone komponenty

Przełącza cyklicznie pomiędzy wszystkimi częściami i konfiguracjami w dokumentach złożenia (tylko złożenia najwyższego poziomu) w poszukiwaniu wszelkich wygaszonych części.

Objętość przenikania

Weryfikuje przenikanie komponentów w złożeniu.

Objętość przenikania Typ testu: Jakakolwiek, aby oznaczyć wszystkie przenikania; operator porównania (=, >, <, >=, <=); zakres wartości; lista wartości; lub wykluczenie, które zachowuje się jak operator NIE.
jednostka^3 Dozwolona tolerancja dla sprawdzania przenikania, w jednostkach ustawionych na karcie Opcje.
Traktuj wspólne jako przenikanie  
Traktuj podzespoły jako komponenty  
Uwzględnij przenikanie części wieloobiektowych  

Nieprawidłowo ułożone wiązania koncentryczne

Sprawdza złożenie pod kątem obecności nieprawidłowo ułożonych wiązań koncentrycznych. Kontrole obejmują:

  • Wszelkie przesunięte wiązania
  • Przesunięte wiązania, w przypadku których odchylenie przekracza maksymalną wartość odchylenia
  • Przesunięte wiązania, w przypadku których odchylenie przekracza określoną wartość


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Weryfikacja dokumentu złożenia
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2018 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.