Ukryj spis treści

Weryfikacje dokumentu części

W Weryfikacja dokumentu części, na karcie kliknąć dowolną z poniższych opcji, aby dodać ją do wymogów Generatora weryfikatora:

Weryfikacja materiału

Wybrać bazę danych materiału oraz materiały, aby zweryfikować część (na przykład Stal, AISI 304).
Materiał obejmuje właściwości fizyczne, takie jak gęstość. Właściwości materiału różnią się od wyglądów (takich jak Płyta chromowa), które można dodawać do modeli.

Tabela zgięć

Weryfikuje że dokumenty arkusza blachy używają prawidłowych tabel zgięć. Podczas weryfikowania dokumentu weryfikacja jest pomyślna, jeżeli lista zawiera określone tabele zgięć.

Aby przypisać weryfikacje dla tabeli zgięć, należy:

  1. Kliknąć, aby przejść, i wybrać Pliki tabeli zgięć () do uwzględnienia.
  2. Kliknąć Otwórz, aby dodać te pliki.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Weryfikacje dokumentu części
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2018 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.