Ukryj spis treści

Konstruowane operacje

Podczas wykonywania badania tolerancji przy użyciu narzędzia TolAnalyst uwzględnia ono wymiary i tolerancje stosowane do operacji konstruowanych przy użyciu DimXpert Wymiarów dla części oraz ich wpływ na inne operacje w łańcuchu tolerancji.

Dotyczy konstruowanych operacji:

  • Punkty przecięcia
  • Linie przecięcia

Przykład linii przecięcia

Przy użyciu narzędzia TolAnalyst utwórzmy badanie, aby określić stos tolerancji dla pomiaru zdefiniowanego pomiędzy płaszczyzną po prawej a prawym otworem, ukazanym przez wymiar orientacyjny 11,18. Lokalizacja płaszczyzny jest sterowana przez dwie konstruowane operacje, linie przecięcia, wskazane czerwonymi okręgami.Badanie TolAnalyst uwzględnia wymiary i tolerancje zastosowane do konstruowanych operacji i otworów.

Wartości 20, 50 oraz 60 ulegają zmianie.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Konstruowane operacje
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2018 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.