Ukryj spis treści

Złożenie z łącznikiem ruchomym i ruchomością

Aby oszacować scenariusz najgorszego przypadku z uwzględnieniem zezwolenia na ruch łącznika, należy:

W menedżerze właściwości PropertyManager wybrać Ruchome łączniki i szpilki w części Parametry analizy.
Minimum najgorszego przypadku zmniejsza się do 46, a maksimum najgorszego przypadku wzrasta do 54. Całkowity zakres 8 mm jest dwa razy większy od zakresu obliczonego, gdy narzędzie TolAnalyst nie uwzględniało ruchomości łącznika.

Aby uzyskać minimalny wynik najgorszego przypadku, TolAnalyst symuluje części zgodnie z opisem w procedurze, gdzie ruchomość nie jest uwzględniana. Gdy części są zmontowane, wsporniki osi są popychane do góry do wewnętrznych ścian otworów z prześwitem płyty górnej oraz do zewnętrznych ścian otworów z prześwitem wsporników osi, co daje minimum najgorszego przypadku równe 46.

Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Złożenie z łącznikiem ruchomym i ruchomością
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2018 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.