İçindekiler'i Gizle

Kaydolma ve Bir Hesap Oluşturmanın Avantajları

Kaydolmak ve bir hesap oluşturmak ücretsizdir. Şunları yapmanızı sağlar:

  • Katkıda bulunulan ve tedarikçi onaylı bileşenleri (parçalar, unsurlar, bloklar, makrolar) indirmenizi ve kendi bileşenlerinizi toplulukla paylaşmanızı.
  • İçeriği derecelendirmenizi ve içerik üzerinde yorum yapmanızı.
  • İçerikleri kendi terminolojiniz ile etiketleyerek My 3D ContentCentral'ı özel ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde kalmasını sağlamanızı
  • Güncellemelerinizi, sık kullanılanlarınızı, taleplerinizi, portföyünüzü, irtibat kişilerinizi, yorumlarınızı, profilinizi ve indirmelerinizi/görüntülemelerinizi görüntülemenizi
  • En dinamik CAD topluluklarından birine katkıda bulunmanızı.
  • Tedarikçi bileşenlerini tüm 2B veya 3B formatlarında yapılandırmanızı, görüntülemenizi ve indirmenizi.
  • Tedarikçi onaylı parçalar ve montajlar için fiyat teklifi talep etmenizi.
  • Bulamadığınız içerikleri talep etmenizi.


Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Kaydolma ve Bir Hesap Oluşturmanın Avantajları
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: 2019 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.