İçindekiler'i Gizle

İçerik Bulma

İçerik bulmak için:

  1. Bul > Tüm İçerik'e tıklayın.
  2. Kategoriye göre gözatmak için bir kategori girin ve Git'e tıklayın. Tüm Model Kategorileri bağlantısına tıklayarak da tüm model kategorilerini görüntüleyebilirsiniz.
  3. Tedarikçiye göre gözatmak için bir tedarikçi girin ve Git'e tıklayın. Tüm Model Tedarikçileri bağlantısına tıklayarak da tüm model tedarikçilerini görüntüleyebilirsiniz.
  4. Bölgeye göre gözatmak için Bölgeye göre Tedarikçiler altındaki bağlantıya tıklayın ve uygun bilgileri girin.
  5. En çok istenen içeriğe göre gözatmak için açılır listeden bir alan (Aksam ve Montajlar, Kütüphane Unsurları, 2B Bloklar veya Makrolar) seçin. Tümünü Görüntüle bağlantısına tıklayarak da tüm talepleri görüntüleyebilirsiniz.


Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   İçerik Bulma
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: 2019 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.