İçindekiler'i Gizle

İçerik Arama

Tüm içerik türlerini (aksam, unsurlar, bloklar, makrolar) ve katkıda bulunanları arayabilir ve sonuçlarınızı tedarikçi adı/kullanıcı kütüphanesi, kategori, derecelendirme veya etikete göre filtreleyebilirsiniz.

Arama yapmak için:

  1. Tüm sayfaların sağ üst tarafında yer alan Ara kutusuna, boşluklarla ayırarak arama kelimelerinizi girin. Siz yazdıkça, öneriler belirebilir.
  2. Ara'ya tıklayın ya da Enter'a basın. Veri sayfaları da dahil olmak üzere tüm 3D ContentCentral sitesi aranır. Sonuçlar belirir ve sayfa başına görüntülenen sonuç sayısını ve sıralama kriterini (En iyi eşleşme, En yüksek derecelendirme, İndirme sayısı) değiştirebilirsiniz. Farklı sayfadaki sonuçları görüntülemek için numaralara ya da arama sonuçlarının üst ya da alt tarafındaki < (önceki) veya > (sonraki) simgesine tıklayın.
  3. Pencerede filtreler belirirse sonuçları daraltmak için filtreleri kullanabilirsiniz. Tedarikçi, içerik türü, kategori, derecelendirme ve etiket, olası filtreler arasında yer alır.
  4. Tedarikçiler, Bireysel Katkıda Bulunanlar (tedarikçi ilişkili) veya Bireysel Katkıda Bulunanların (tedarikçi belirtilmemiş) dosyalarını göstermek ya da gizlemek için de arama sonuçlarının üst tarafında bulunan seçim kutularını seçebilir ya da buradaki seçimi kaldırabilirsiniz.
Teknik özelliklere göre model araması yapamazsınız.


Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   İçerik Arama
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: 2019 SP04

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.