Skrýt obsah

Přidat kanál - Upravit kanál

Dialogové okno Přidat kanál bsp;</spaces>-->slouží pro přidání kanálu pro srovnání zkušebních dat. Kanál je definován umístěním, výslednou součástí, časem (pro nelineární studie a studie pádové zkoušky), referenční hodnotou nebo studií.

Dialogové okno idat kanál   t;/spaces>slouží pro přidání kanálu pro srovnání zkušebních dat.

  • Název. Název kanálu. Použijte popisný název nebo výchozí název, který se skládá z čísla a slova channel.

  • Reference (rovina,osa nebo souřadný systém). Vyberte referenční entitu (rovinu, osu nebo souřadný systém), ke které se referenční data vztahují.

  • Typ výsledku. Typ výsledku v kanálu. Dostupné volby závisí na typu studie vybraném v dialogovém okně Porovnat zkušební data.

Pro statické a nelineární studie a studie pádové zkoušky jsou dostupné volby:

  • Napětí. Uzlové napětí.

  • Posunutí. Posunutí uzlu.

  • Namáhání. Namáhání v uzlu.

Pro teplotní studie nejsou dostupné žádné volby, protože všechny výsledné součásti jsou dostupné pod položkou Teplotní.

  • Součást. Určuje součást vybraného typu výsledku.

  • Měřená hodnota. Určuje měřenou hodnotu a jednotky vybrané součásti. Nepoužívá se, jestliže je kanál referenčních dat v dialogovém okně Porovnat zkušební data nastaven na referenční studii.

  • Čas. Výsledky nelineárních a přechodových studií a studií pádové zkoušky jsou dostupné v různých časech (nebo obecně krocích řešení). Pomocí této hodnoty určete krok výsledku použitý pro srovnání.

  • Umístění. Umístění měření.

    • Vyberte vrchol nebo referenční bod.

      • Vybraná entita. Vyberte vrchol nebo referenční bod.

    • Vložte souřadnice

      • Souřadný systém. Vyberte souřadný systém.

    • Jednotky. Určuje jednotky délky pro zadávání souřadnic umístění.

      • X. Souřadnice X vybraného umístění.

      • Y. Souřadnice Y vybraného umístění.

      • Z. Souřadnice Z vybraného umístění.

Dialogové okno zůstane zobrazeno, když klepnutím na Použít přidáte více kanálů.

 



Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přidat kanál
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2012 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.