Ukryj spis treści

Ikony komponentu w drzewie operacji FeatureManager

Podstawowe ikony komponentu:

Część

Podzespół

Podzespół elastyczny

Odmiany:

W pełnej pamięci. Komponent jest w pełni załadowany do pamięci i wszystkie jego operacje i wiązania są edytowalne.

Odciążony. Na ikonie części odciążonej pojawia się obraz pióra.

Nieaktualny, Odciążony. Na ikonie nieaktualnej części odciążonej pojawia się obraz czerwonego pióra.

Wygaszony. Szara ikona wskazuje, że komponent ten nie jest używany w aktywnej konfiguracji.

Ukryty. Przezroczysta ikona wskazuje, że komponent ten jest aktywny, lecz niewidoczny.

Ukryty, Odciążony. Przezroczyste niebieskie pióro nad przezroczystą ikoną komponentu wskazuje, że komponent jest odciążony i ukryty.

Ukryty, Nieaktualny i Odciążony. Przezroczyste czerwone pióro nad przezroczystą ikoną komponentu wskazuje, że komponent jest ukryty, nieaktualny i odciążony.

Inteligentny komponent. Na ikonie Inteligentnych komponentów wyświetlany jest obraz gwiazdki.

Ukryty inteligentny komponent. Przezroczysta gwiazdka nad przezroczystą ikoną wskazuje, że Inteligentny komponent jest ukryty.

Przeglądanie dużego projektu. Kiedy złożenie jest otwarte w trybie Przeglądanie dużego projektu, na ikonach wszystkich komponentów pojawia się nakładka symbolu oka.

Ukryte przeglądanie dużego projektu. Przezroczysty symbol oka na przezroczystej ikonie oznacza, że złożenie jest otwarte w trybie Przeglądanie dużego projektu, a komponent jest ukryty.



Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Ikony komponentu w drzewie operacji FeatureManager
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2012 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.