Ukryj spis treści

Menedżer właściwości PropertyManager Narzędzie formowania

Aby utworzyć narzędzie formowania arkusza blachy, należy użyć menedżera właściwości PropertyManager Narzędzie formowania.

Aby wyświetlić tego menedżera właściwości, należy w części kliknąć opcję Narzędzie formowania Tool_Forming_Tool_Sheet_Metal.gif (pasek narzędzi Arkusz blachy).

Zatrzymująca ściana

Ustawia ścianę, która wyznacza miejsce zatrzymania narzędzia formowania po jego zastosowaniu w części docelowej.

Ściany do usunięcia

Wyznacza ścianę lub ściany do usunięcia z części docelowej. Po umieszczeniu narzędzia formowania na części docelowej ściany wybrane w opcji Ściany do usunięcia są usuwane z części. Jeżeli nie chcemy usunąć żadnych ścian, nie należy wybierać żadnych ścian dla Ściany do usunięcia.



Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Menedżer właściwości PropertyManager Narzędzie formowania
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2012 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.