Skrýt obsah

Přidávání řádků

Do pojmenovaného kusovníku lze přidávat řádky.
Řádek můžete duplikovat tak, že na něho klepnete pravým tlačítkem, vyberete příkaz Kopírovat, klepnete pravým tlačítkem na umístění řádku a vyberete příkaz Vložit.
  1. Pravým tlačítkem klepněte na řádek a klepněte na jednu z následujících možností:
    • Vložit > Řádek nad
    • Vložit > Řádek pod
    • Vložit > Řádek potomka

    Řádek potomka vytvoří odsazený řádek pro díly a podsestavy.

  2. Zadejte hodnotu do sloupce Název souboru, nebo ID položky.

    Přidaný řádek můžete odstranit klepnutím pravého tlačítka a výběrem příkazu Odstranit.



Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přidávání řádků
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS PDM 2012 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.