Skrýt obsah

Vytvoření pohledu úschovny

Úschovna je centrální archiv pro soubory a databáze, v níž jsou uloženy informace o těchto souborech. Chcete-li přistupovat k souborům, vytvořte místní pohled úschovny, z něhož se připojíte přímo k úschovně.

Postup vytvoření místního pohledu úschovny:

  1. Z nabídky Start systému Windows klepněte na Programy > SolidWorks Enterprise PDM > Nastavení pohledu .
  2. Na obrazovce Vítejte klepněte na Další.
  3. Na obrazovce Vybrat servery ze seznamu vyberte archivační servery a klepněte na Další .

    Pokud není uveden váš archivační server, můžete ho přidat ručně. V dialogovém okně Přidat server ručně klepněte na Přidat a napište název serveru a port. Klepněte na OK a pak na Další.

    Pokud se zobrazí výzva k zadání přihlašovacích údajů, požádejte svého správce o přidání pohledů úschovny.

  4. Na obrazovce Vybrat úschovny ze seznamu vyberte úschovny a klepněte na Další .
  5. V dialogovém okně Vyberte umístění:
    1. Pod položkou Připojit umístění vyhledejte na svém místním počítači umístění pro úschovnu souborů.
    2. Pod položkou Připojit typ vyberte některou z následujících možností:

      • Pouze pro mne pro verzi, která má být přístupná jen vám.
      • Pro všechny uživatele na tomto počítači, pokud pracujete v prostředí terminálu.

    3. Klepněte na Další.
  6. Klepněte na Dokončit a poté na Zavřít.
Průzkumník Windows zobrazí místní pohled úschovny jako složku s ikonou úschovny .

Ikona se zobrazí na dvou místech:

  • V umístění, které jste vybrali v kroku 5.
  • V seznamu Oblíbené v horní části navigačního podokna.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření pohledu úschovny
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS PDM 2012 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.