Skrýt obsah

Vyhledávání souborů a složek v aplikaci Průzkumník Windows

V úschovně lze vyhledávat soubory nebo složky z prostředí aplikace Průzkumník Windows. Pro vyhledávání uživatelů nebo položek je třeba použít nástroj pro vyhledávání SolidWorks Enterprise PDM.

  1. V Průzkumníku souborů přejděte do složky, ve které chcete vyhledávat.
  2. Proveďte jeden z následujících úkonů:

    Otevření posledních použitých vyhledávání a výsledků: Klepněte na příkaz Otevřít vyhledávánítool_open_search.gif (panel nástrojů Enterprise EPDM).
    Otevření konkrétního vyhledávacího formuláře: Rozbalte plovoucí nabídku Otevřít hledánítool_open_search.gif a vyberte vyhledávací formulář.
    Otevření oblíbeného vyhledávání a jeho výsledků: Rozbalte panel nástrojů Otevřít vyhledávánítool_open_search.gif a vyberte Oblíbené search_tool_favorite vyhledávání.

    Vyhledávání se otevře v pravém podokně. Většina vyhledáváné obsahuje jednu nebo více záložek.

  3. Na každé záložce zadejte kritéria vyhledávání.

    Volba výběru kritérii vyhledávání pro Kompletní vyhledávání viz Záložky vyhledávání.

  4. Klepněte na příkaz Začít vyhledávánítool_start_search.gif (panel nástrojů EPDM).

    Výsledky se zobrazují ve střední části pravého podokna.

  5. Seznam výsledků lze použít k libovolné následující akci:
    • Vyberte soubor pro zobrazení jeho informací na záložkách Náhled, Karta dat, Verze, Kusovník, ObsahujeKde jsou použity v dolní části pravého podokna.
    • Poklepejte na soubor nebo složku, kterou chcete otevřít.
    • Klepnutím pravým tlačítkem na soubor nebo složku získáte přístup k příkazům Enterprise PDM.
  6. Pro uložení vyhledávání do možnosti Oblíbená položka rozbalte plovoucí nabídku Oblíbená hledání tool_favorite_searches.gif a klepněte na příkaz Přidat k oblíbeným položkám.

    Viz Ukládání vyhledávání jako oblíbené položky.

  7. Pro nové vyhledávání s novými kritérii vyhledávání klepněte na příkaz Vymazat vyhledávánítool_clear_search.gif (panel nástrojů EPDM).
  8. Pro ukončení vyhledávání a návrat do zobrazení souborů proveďte některou z následujících akcí:

    • Klepněte na příkaz Ukončit vyhledávánítool_close_search.gif (panel nástrojů EPDM).
    • Klepněte na příkaz Zobrazit > Zobrazit soubory.



Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vyhledávání souborů a složek v aplikaci Průzkumník Windows
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS PDM 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.