Skrýt obsah

Dialogové okno Přejmenovat dokument nebo Nahradit dokument

Otevřete dialog Přejmenovat dokument nebo Nahradit dokument následujícím způsobem:

  • V aplikaci SolidWorks Explorer na záložce Průzkumník souborů v levém podokně vyberte dokument a klepněte na SolidWorks – přejmenovat nebo SolidWorks – nahradit na Mini panelu nástrojů.
  • V aplikaci Průzkumník Windows nebo v podokně úloh Průzkumník souborů Solidworks klepněte pravým tlačítkem na dokument SolidWorks a vyberte SolidWorks > Přejmenovat nebo Nahradit.

Návod na přejmenování nebo nahrazení dokumentu SolidWorks: Nastavte možnosti tak, jak je popsáno níže. Klepněte na tlačítko OK.

Přejmenovat nebo Nahradit Zobrazí úplnou cestu a název vybraného dokumentu.
Do Zadejte nový název pro vybraný dokument.
Co Zadejte název dokumentu, kterým má být nahrazen vybraný dokument.
Aktualizuj kde je použit Vytvoří seznam všech dokumentů, které se odkazují na dokument, který jste přejmenovali nebo nahradili.
Včetně virtuálních součástí Zahrnuje virtuální součásti do seznamu vytvořeného pomocí Aktualizuj kde je použit. Protože vyhledávání virtuálních součástí má vliv na výkon, vyberte tuto možnost jen pokud se virtuální součásti odkazují na soubor, který přejmenováváte nebo nahrazujete.

Aktualizuj kde je použit

Ze seznamu vyberte položky, ve kterých se mají aktualizovat reference na dokument, který jste přejmenovali nebo nahradili. Položky, jejichž výběr zrušíte, budou obsahovat referenci na předchozí název dokumentu nebo na předchozí dokument.

Použito Uvádí seznam dokumentů, které obsahují referenci na dokument, který se snažíte přejmenovat nebo nahradit.
Použito jako Uvádí typ reference.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Dialogové okno Přejmenovat dokument nebo Nahradit dokument
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.