Skrýt obsah

Kopírovat projekt – přehled

Shromáždí všechny soubory spojené s designem modelu (díly, sestavy, výkresy, odkazy, konfigurační tabulky, obsah návrhářského pořadače, nálepky, vzhledy a prostředí a výsledky SolidWorks Simulation) do jedné složky nebo komprimovaného zip souboru.

Přístup k dialogu Kopírovat projekt:

 • V SolidWorks klepněte na Soubor > Kopírovat projekt.
 • V aplikaci Průzkumník Windows nebo v podokně úloh Průzkumník souborů Solidworks klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte SolidWorks > Kopírovat projekt.
 • V aplikaci SolidWorks Explorer vyberte SolidWorks dokument a zvolte SolidWorks Kopírovat projekt .

Soubory, které jsou vložené (například návrhářský deník), jsou součástí dokumentu, a proto nejsou zahrnuty v seznamu dialogu Kopírovat projekt.

Pokud otevřete dialog Kopírovat projekt z aplikace Explorer, zobrazí se v seznamu dokument a jeho odkazy. Pokud otevřete tento dialog v rámci programu SolidWorks, budou také zahrnuty následující typy souborů:

 • Výkresy umístěné ve složkách určených uživatelem
 • Díly rodiče odvozených a zrcadlených dílů
 • Dokumenty propojené se složkou návrhářského pořadače
 • Propojené dokumenty konfiguračních tabulek
 • Vlastní a výchozí nálepky, vzhledy a scény
 • Dokumenty výsledků SolidWorks Simulation
V dialogovém okně Kopírovat projekt zvolte buď uložení do složky, nebo uložení do souboru ZIP.
 • Pokud zadaná složka neexistuje, bude vytvořena.
 • Pokud se rozhodnete zaslat zip soubor emailem, bude vytvořena emailová zpráva se zip souborem jako přílohou. Stačí jenom zadat adresu a email odeslat.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kopírovat projekt – přehled
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.