Skrýt obsah

Struktura Workgroup PDM

  • Počítač může obsahovat jen jednu úschovnu. Adresář úschovny nemůže být skrytý adresář nebo adresář pouze pro čtení.
  • Každý soubor v úschovně obsahuje metadata. Metadata je sada textových souborů, které obsahují možnosti serveru (informace o uživateli, schémata opravy, atd.) a informace o souboru (historie oprav, majitel, atd.).
  • Workgroup PDM nepoužívá databázi. Není tedy zapotřebí aplikace Microsoft® Access.
  • Úschovna musí mít licenci na program Viewer, aby bylo možné používat Workgroup PDM Viewer.
  • Licence na Workgroup PDM API je zahrnuta v licenci na klienty SolidWorks a klienty SolidWorks Explorer.
  • Klienty, správu úschovny VaultAdmin, API a Workgroup PDM Viewer je možné nainstalovat na stejném počítači jako je úschovna nebo na jiných počítačích.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Struktura Workgroup PDM
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.