Skrýt obsah

Nápověda

Nápověda Workgroup PDM je přístupná několika způsoby a zahrnuje Obsah, Vyhledávání a seznam Oblíbené.

Kontextová nápověda

V jakémkoli dialogovém okně klepněte na tlačítko Nápověda nebo stiskněte klávesu F1.

Témata nápovědy

  • V SolidWorks klepněte na položku NápovědaTémata nápovědy SolidWorks. Na kartě Obsah rozbalte příručku Workgroup PDM.
  • V okně SolidWorks Explorer klepněte na panelu nástrojů na Nápověda .

Samostatné pomůcky nápovědy a návody

  • Workgroup PDM API.

    V SolidWorks klepněte na položku Nápověda > Nápověda API. Na kartě Obsah rozbalte položku Nápověda SolidWorks Workgroup PDM.

  • Pokyny k instalaci Workgroup PDM najdete v Průvodci správou a instalací SolidWorks v adresáři instalační_adresář\lang\jazyk\install_guide.pdf.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nápověda
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.