Skrýt obsah

Svařování

Funkce svařování vám umožňuje navrhovat svařované struktury jako jeden vícetělový díl.

Základní rámec definujete pomocí 2D a 3D skic. Poté vytvoříte profily obsahující skupiny úseků skici. Pomocí nástrojů na panelu nástrojů Svařování můžete vkládat položky, jako například vyztužení a záslepky.

Více informací o svaření najdete v SolidWorks kurzy: Svařování klepnutím na Nápověda > SolidWorks kurzy.

Když v dílu vytvoříte první konstrukční prvek, vytvoří se prvek svařování , který je přidán do stromu FeatureManager. Software také vytvoří dvě výchozí konfigurace ve správci ConfigurationManager: rodičovskou konfiguraci Výchozí[Jako obrobený] a odvozenou konfiguraci Výchozí[Jako svařený].Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Svařování
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.