Skrýt obsah

Okno SolidWorks Workgroup PDM Contributor

Když je Workgroup PDM přidán do aplikace SolidWorks Explorer, je označován za Workgroup PDM Contributor, nebo klient SolidWorks Explorer. I když je podobný klientu SolidWorks, nemusíte mít nainstalovaný program SolidWorks, abyste mohli používat Workgroup PDM Contributor.

Příklady operací prováděných pomocí Workgroup PDM Contributor zahrnují:
  • Odevzdat dokumenty jiných aplikací než SolidWorks do úschovny
  • Vyzvednout dokumenty z úschovny (SolidWorks dokumenty se otevřou pouze tehdy, je-li instalován SolidWorks software)
  • Změnit vlastnosti dokumentů
  • Přeskočit opravu dokumentu
  • Změnit stav životního cyklu dokumentu
V programu Workgroup PDM Contributor nemůžete odevzdat nebo vyzvednout dokumenty SolidWorks.

Návod na přístup k aplikaci SolidWorks Explorer:

  • V systému Windows klepněte na Start > Všechny programy > SolidWorks verze > SolidWorks Explorer verze.
  • V programu SolidWorks klepněte na Nástroje > SolidWorks Explorer.

Chcete-li získat přístup do úschovny z aplikace SolidWorks Explorer, musíte přidat program Workgroup PDM do apliace SolidWorks Explorer.

Návod na přidání programu Workgroup PDM do aplikace SolidWorks Explorer:

  1. V aplikaci SolidWorks Explorer klepněte na Možnosti .
  2. Na záložce Doplňkové moduly vyberte SolidWorks Workgroup PDM a klepněte na OK.

Následující položky popisují uživatelské rozhraní programu Workgroup PDM Contributor. Popis funkcí uživatelského rozhraní, které se týkají pouze aplikace SolidWorks Explorer, získáte v Přehledu aplikace SolidWorks Explorer.

Pohled úschovny

Pohled úschovny zobrazuje projekty uložené v úschovně. Vyberte dokument v pohledu úschovny a zobrazí se další informace v rozbaleném pohledu.

Mini panel nástrojů

Mini panel nástrojů obsahující často používané příkazy se zobrazí, když v pohledu úschovny vyberete projekt nebo dokument. Níže je uvedený příklad Mini panelu nástrojů:

Klepnutím pravého tlačítka myši na projekt, nebo dokument se zobrazí nabídka s dalšími příkazy.

Místní pohled

Místní pohled je zrcadlový obrázek struktury vašeho počítače. Vyberte dokument v místním pohledu a zobrazí se další informace v rozbaleném pohledu.

Chcete-li vyhledat vybraný dokument v úschovně, klepněte na Najít v úschovně na Mini panelu nástrojů. Název dokumentu je zobrazen v dialogovém okně Výsledky hledání. Pokud vyberete dokument v dialogovém okně, dokument je zvýrazněn v pohledu úschovny.

Rozbalený pohled

Když vyberete dokument v pohledu úschovny, zobrazí se v pravém podokně rozbalený pohled se záložkami, které obsahují informace o dokumentu. Tyto záložky odpovídají záložkám v dialogovém okně Informace o dokumentu. V závislosti na dokumentu, který vyberete, se zobrazí různé záložky.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Okno SolidWorks Workgroup PDM Contributor
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.