Skrýt obsah

SolidWorks Workgroup PDM a SolidWorks Explorer

Program Workgroup PDM a SolidWorks Explorer vám společně usnadňují správu souborů.

Workgroup PDM je program pro správu dat projektů. Běží buď uvnitř prostředí programu SolidWorks®, nebo jako samostatná aplikace v rámci SolidWorks Explorer. Workgroup PDM řídí projekty pomocí procesů pro vyzvednutí, odevzdání, kontrolu revizí a další správní úkony.

SolidWorks Explorer je nástroj pro správu souborů, který pomůže v úkonech jako přejmenování, nahrazení a kopírování dokumentů SolidWorks. Můžete zobrazit odkazy dokumentu, hledat dokumenty pomocí různých kritérií a zobrazit seznam všech míst, kde je dokument použit.

Workgroup PDM můžete použít samostatně nebo ve spojení s programem SolidWorks. SolidWorks Explorer můžete používat společně s programem SolidWorks nebo i bez něho, nebo bez doplňkového modulu Workgroup PDM.

Další informace najdete v následujících tématech:

Workgroup PDM pro klienty SolidWorks
  • Nazývá se rovněž klient SolidWorks
  • Běží v rámci prostředí programu SolidWorks
  • Vyžaduje program SolidWorks
  • Vyžaduje licenci (zahrnuto v SolidWorks Professional a SolidWorks Premium)
Workgroup PDM Contributor
  • Nazývá se rovněž klient SolidWorks Explorer
  • Funguje jako samostatná aplikace, když je Workgroup PDM přidaný do aplikace SolidWorks Explorer
  • Nevyžaduje program SolidWorks
  • Vyžaduje licenci (zahrnuto v SolidWorks Professional a SolidWorks Premium)
Průzkumník SolidWorks Explorer
  • nevyžaduje program SolidWorks
  • nevyžaduje licenci


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   SolidWorks Workgroup PDM a SolidWorks Explorer
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.