Ukryj spis treści

Udoskonalona penetracja rury grubościennej

Udoskonalony został tok prac dla penetrujących rur grubościennych.

Podczas dodawania penetracji rury grubościennej Wyznaczanie trasy tworzy operację wyciągnięcia wycięcia i ustawia Odsunięte od powierzchni zamiast Do powierzchni na Status końca. Wybierana jest zewnętrzna powierzchnia rury grubościennej, a odsunięcie jest grubością rury grubościennej.

Penetrację można usunąć, klikając prawym przyciskiem myszy polecenie Usuń penetrację. Powoduje to trwałe usunięcie penetracji.

W przypadku usunięcia rury penetrującej z drzewa operacji FeatureManager punkt penetracji zostanie zachowany w operacji Trasa. Po wyjściu z trasy penetracja jest automatycznie aktualizowana.

Można również zastąpić penetrację rury grubościennej łącznikiem poprzez przeciągnięcie i upuszczenie łącznika w punkcie penetracji. Spowoduje to dodanie punktu podziału w segmencie trasy, który posłuży do wyrównania łącznika z segmentem trasy.



Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Udoskonalona penetracja rury grubościennej
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: 2013 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.